درباره آوین صنعت

about us

شرکت آوین صنعت اراک در سال 1395 به شماره جواز 0467267495 در زمینه تولید میلگرد بستر تاسیس شد. این مجموعه یکی از کارخانه های تخصصی در زمینه تولید میلگرد بستر می‌باشد. این شرکت خود را ملزم دانسته گامی در جهت ارتقاء سطح استحکام و استقامت ساختمان ها با توجه به گسترش زندگی آپارتمانی در کلانشهر ها بردارد.

این کارخانه خود را در درک و تامين الزامات مشتريان و توجه به انتظارات آنها براي افزايش رضايت ايشان متعهد دانسته و همواره اين هدف را سر لوحه فعاليتهاي خود ميداند. به همين منظور اين کارخانه با تلاشهای شبانه روزی پرسنل زحمتکش اولویتهای زیر را سرمشق خود قرار داده است :

1. تحقق خواسته هاي مشتريان در حداقل زمان ممكن
2. ارتقاء بهره وري در ارائه خدمات و کاهش زمان انجام کار
3. افزايش رضايتمندي مشتريان و کارکنان از طريق ارتباط مستمر با آنها
4. ارتقاء خلاقيت، ابتکار و توانمندي علمي و تخصصي کارکنان از طريق آموزش
5. تلاش درجهت كسب جايگاه مناسب در بازار رقابتي
6. بهره گيري از وسائل و تجهيزات مناسب
7. بهبود مستمر فرآيندها
8. تلاش براي بهبود سيستم مديريت کيفيت در کارخانه

کليه مديران و کارکنان متعهد هستند در يک محيط کاري مناسب با همکاري و تعامل، مفاد و روح اين خط مشي را درک، برقرار و اجرا نموده و اينجانب نيز موظف به اجراي مفاد فوق ميباشم. اين خط مشي کيفيت در مقاطع مورد نياز جهت تداوم در بهبود ، مورد بازنگري و يا تجديد نظر قرار ميگيرد.

 

رضایت مشتری

امروزه دنياي تجارت ، كسب و كار بر پايه مشتري مداري استوار است ، آوین صنعت سعي داشته و خواهد داشت در اين جهت هميشه رضايت مشتريان خود را بدست آورد. و از آنجايي كه مشتري مهمترين ناظر در محدوده كار ما مي باشد در نتيجه پايش و اندازه گيري اين رضايت از اهميت ويژه اي برخوردار است كه بدين منظور آوین صنعت همواره رضايت و شکایت مشتريان محترم را مد نظر قرار مي دهد.